İnsan Kaynakları

HEDEF HOSTİNG SADECE ABD deki Ofislerinde istihdam sağlamaktadır.
Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, yardım etme ve yüreklendirme; HEDEF HOSTING’te oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir. Değerlerimizin özünde; müşteri ve kalite odaklı olmak, teknolojik gelişmelerde lider olmak, çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak vardır.

Belli bir hedefe ulaşmak isteyen ekiplerin ortak değerlerinin bulunması ve ekipteki tüm bireylerin, davranışları ve kararları ile bu değerlere sahip çıkmaları, başarının ön koşuludur. Bizim de stratejimiz; HEDEF HOSTING’te bu büyümeyi sağlayan değerlerimize sahip çıkmak, diğer bir yandan da değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedef, teknoloji, davranış ve sistemleri kurum kültürümüzün içine dahil etmektir.
Stratejilerimiz
• Tüm çalışanların müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışması,
• Tüm çalışanların şirketin ortak hedeflerine odaklanması,
• Tüm çalışanların bilgi güvenliği gerekliliklerine inanması ve uygulaması
• Çalışma ortamında güvene, karşılıklı saygıya ve sevgiye dayanan ilişkilerin kurulması,
• İletişimin sağlıklı şekilde yapılması,
• Kurumsallaşma için gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması,
• Organizasyonel yapının geliştirilmesidir.
İşe Alma ve Yerleştirme
Yıllık yapılan iş gücü planlaması doğrultusunda, işe alım sitelerindeki açık pozisyonlarımıza yapılan başvurulardan ve işe alım şirketlerinin veritabanları incelenerek gerekli temel niteliklere sahip adaylardan oluşan bir havuz oluşturulur. İşe alma ve yerleştirme sürecinde bu havuz içinden ihtiyaca göre uygun adaylar, işe alım ve danışmanlık firmaları ile birlikte değerlendirilerek, insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı mülakat sürecinden geçirilmek üzere görüşmeye davet edilir. İşe alım süreci, pozisyonun seviyesine göre en az 2 aşamadan oluşmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 

Note: The clients are dummy & have no relation with either ThemeChilly

 
 
 
 
 
 
 
 

Note: The clients are dummy & have no relation with either ThemeChilly

Sosyal medya ile Bağlan

Haber Bültenine üye ol

Sorularınız varmı? +0-850-840-3981

Top
Created by
ThemeChilly.com